Перехід з чавунної каналізації на ПП/ПВХ

Для переходу з чавунної каналізації Duker SML на ПП або ПВХ каналізацію застосовують:

Duker EK Fix – перехід з діаметру чавунної каналізації на відповідний діаметр каналізації з пластику (наприклад 50 мм на 50 мм). Діапазон діаметрів: 50..125 мм. Застосовується тільки на горизонтальних ділянках.

Duker Konfix Multi – перехід з чавунної каналізації діаметром 100 мм на діаметри: 1 отвір 40, 50 або 60 мм, і 2 отвори 32 або 40 мм. Застосовується тільки на горизонтальних ділянках.

Duker Multiquick – перехід з чавунної каналізації діаметром 100 мм на діаметр 70, 80 або 90 мм (один з них). Застосовується тільки на горизонтальних ділянках.

Duker Rubber Joint – вставний перехід на пластик з діаметру 50 мм на 32 або 40 мм, або з діаметру 40 мм (у випадку використання коліна для підключення мийок) на 32 мм.

Duker перехідник з раструбом – використовується на вертикальних ділянках. Монтується тільки в положенні “чавун внизу, пластик вгорі”.

Переходи HL: використовуються для переходу на вертикальних і горизонтальних ділянках тільки за умови направлення течії від пластикової системи в чавунну.