Фітинги Duker SML для прочищення каналізації

Обслуговування чавунної каналізації – дуже важливий захід, яким не потрібно нехтувати.

Не секрет, що при несумлінному використанні систем каналізації вона може засмітитися.

Для того, щоб такі випадки не переросли у велику проблему – важливо про це подбати ще на етапі проектування системи.

В асортименті Duker SML є два типи елементів, призначених для обслуговування системи: ревізії, які встановлюються по довжині труб; торцеві прочищення, які встановлюються на торець труби або трійника.

Ревізії бувають двох типів – з круглою (в основному для установки на стояках, вертикальних ділянках системи) і прямокутною (в основному для установки на лежаках, горизонтальних ділянках системи) кришками.

Нова конструкція кришок ревізій дозволяє зменшити виникнення шуму, вібрації та ймовірності засмічення в місцях установки

Для установки на торці труби або трійника використовується герметична заглушка зі скобами Duker SML (не плутати зі звичайною заглушкою, що з’єднується хомутом Dukorapid).

Використання звичайної заглушки в якості прочищення може бути небезпечно для сервісантів!

При засміченні системи, і наповненні її стоками виникає додатковий тиск. Конструкція Герметичних заглушок зі скобами дозволяє спочатку послабити з’єднання, щоб дати стекти стокам (таким чином знизивши тиск), а потім – відкрутити повністю для здійснення прочищення.

При використанні звичайних заглушок – під час послаблення болта на хомуті заглушку може різко вирвати, що небезпечно для людей, які знаходяться поруч. Така ситуація менш контрольована ніж ситуація з герметичними заглушкою зі скобами.